Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Маршрут з Балашівки через вул. Волкова

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Створити або змінити один з діючих маршрутів( наприклад тролейбус №5) таким чином , щоб він рухався по вул Волкова до м\р Нова Балашівка.
Раніше передбачалося після будівництва дороги через балку(біля озера) побудувати там тролейбусну лінію, наразі цією дорогою не курсує жодний маршрут тролейбуса, автобуса чи навіть маршрутного таксі, хоча це найшвидший маршрут із балашівки. Цим маршрутом змогли би користуватися також мешканці м\р Біляєва та Озерної Балки
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 14.01.2020 щодо створення або зміни маршруту міського транспорту з Балашівки через вул. Волкова повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін) петицію направлено на розгляд постійної комісії Міської ради міста Кропивницького з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.
Про дату, час та місце проведення чергового засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів буде повідомлено додатково на е-mail: 12krdmitriy@gmail.com.
Про можливість щодо присутності автора петиції на засіданні постійної комісії можна повідомити за телефоном 32 15 74 (відділ по роботі зі зверненнями громадян).
Одночасно петиція направлена на опрацювання до управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького.
Про результати розгляду петиції буде оприлюднено на офіційному веб-сайті міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
В доповнення до раніше наданої відповіді від 23.01.2020 № Ко-274/8-п на електронну петицію від 14.01.2020 щодо створення або зміни маршруту міського транспорту з Балашівки через вул. Волкова повідомляємо наступне.
30.01.2020 петицію було розглянуто на засіданні постійної комісії Міської ради міста Кропивницького з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.
Під час розгляду електронної петиції управлінням розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького була надана наступна інформація.
Проведено обстеження вулиць Кільцевої, Родникової, Волкова та встановлено, що проїжджа частина даних вулиць не відповідає вимогам безпеки дорожнього руху, а саме: пішохідні тротуари та на окремих ділянках вулиць завузька проїжджа частина, менше 7 м.
На дамбі по вул. Волкова існує значний кут нахилу, що не дозволяє організувати регулярні перевезення пасажирів. Крім того, вага транспортних засобів, які використовує КП «Електротранс» є завеликою (більше 12 т), що може призвести до часткового руйнування дорожнього полотна.
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2012 № 942 (зі змінами, внесеними з 2013 по 2019 роки) було затверджено нову маршрутну мережу міста, яка була розроблена з урахуванням необхідності максимального виключення дублювання автобусних маршрутів.
Враховуючи вищевикладене, члени комісії не підтримали електронну петицію, як таку, що не може бути реалізована, через небезпеку чи перешкоду для руху транспортних засобів, які можуть бути задіяні для організації регулярних пасажирських перевезень, запропонованих петицією.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
Додаток до рішення

Петицію підписали 518 осіб з 450 необхідних.

Показати