Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 193 громади!

Заборонити "добровільні" внески у дитячих садках і школах

ОСВІТА

Батьки школярів і вихованців дитячих садків змушені кожного місяця здавати «добровільні» внески у фонди розвитку групи, садочка, класу, школи. Необхідність таких внесків обгрунтовується відсутністю фінансування з боку держави. Але ж за освіту своїх дітей ми вже заплатили державі, коли сплачували податки. Як приклад, в Черкасах Сумах, Тернополі витрати на поточний ремонт та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з плечей батьків забрали і поклали на міський бюджет.
Тому пропоную :

1. ПЕРЕДБАЧИТИ у міському бюджеті грошові кошти на проведення поточних ремонтів та утримання дитячих садків та шкіл міста Кіровограда.
2. ЗАБОРОНИТИ у всіх дитячих садках і школах міста Кіровограда збір «добровільних» внесків на проведення поточних ремонтів та їх утримання.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Топчію П.С.

pavlotopchii@gmail.com


Про розгляд електронної петиції

На електронну петицію від 31.05.2016 щодо заборони «добровільних» внесків у дитячих садках і школах повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» дану петицію 06.06.2016 було розглянуто постійною комісією Кіровоградської міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, фізичної культури і спорту та молодіжної політики.
У результаті розгляду петицію було підтримано та надано доручення фінансовому управлінню спільно з управлінням освіти Кіровоградської міської ради опрацювати дане питання та передбачити при формуванні бюджету на 2017 рік кошти на проведення поточних ремонтів та утримання дитячих садків та шкіл міста Кіровограда.
Одночасно повідомляємо, що управлінням освіти міської ради щороку видається наказ про позабюджетну діяльність в закладах освіти, відповідно до якого керівникам навчальних закладів вказується порядок залучення та використання позабюджетних коштів для організації навчально-виховного процесу, в тому числі заборону збирання коштів працівниками навчальних закладів і використовування їх без відповідного бухгалтерського обліку. На нарадах з керівниками закладів освіти постійно піднімається питання щодо недопущення примусового збору коштів з батьків.
Підняте питання буде перебувати в компетенції управління освіти Кіровоградської міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.


Секретар міської ради С.Бойко

Масло 24 03 14

Топчію П.С.

pavlotopchii@gmail.comПро розгляд електронної петиції


Шановний Павле Сергійовичу!

У доповнення до раніше наданої відповіді на електронну петицію від 31.05.2016 щодо заборони «добровільних» внесків у дитячих садках і школах повідомляємо наступне.
20 грудня 2016 року Кіровоградською міською радою прийнято рішення № 709 «Про міський бюджет на 2017 рік», яким затверджено бюджет міста на 2017 рік. Відповідно до даного рішення на поточне утримання закладів освіти передбачено 6050000 грн.
Одночасно повідомляємо, що управлінням освіти міської ради щороку видається наказ про позабюджетну діяльність в закладах освіти, відповідно до якого керівникам навчальних закладів вказується порядок залучення та використання позабюджетних коштів для організації навчально-виховного процесу, в тому числі заборону збирання коштів працівниками навчальних закладів і використовування їх без відповідного бухгалтерського обліку. На нарадах з керівниками закладів освіти постійно піднімається питання щодо недопущення примусового збору коштів з батьків.З повагою

Секретар міської ради А. Табалов


Васильєва 24 58 08
Додаток до рішення

Петицію підписали 478 осіб з 450 необхідних.

Показати