Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 183 громади!

Спасение монумента в Роще Десантников

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

В таком состоянии сейчас находится монумент в Роще Десантников. Если не предпринять никаких мер, он может обрушиться со дня на день. Ремонт не требует значительных затрат, но поможет спасти памятник от разрушения.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Новосьолов Є.І.

novosyolov.evgeniy@yandex.ua
Про розгляд
звернення
Шановний Євгенію Ігоровичу!

Розглянувши звернення (електронну петицію) щодо ремонту монумента у Гаю десантників Головне управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кіровограда зі змінами, внесеними рішенням Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 року № 142, та відповідно до норм ст. 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З метою недопущення подальшої руйнації монумента у Гаю десантників Головним управлінням житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради надано завдання КП «Універсал 2005» провести ремонтні роботи бокової частини пам’ятника.
З повагою

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О. Мосін
Павлова 24 85 93
Додаток до рішення

Станом на 19 жовтня петицію підписали 41 особа з 450 необхідних.

Показати