Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 161 громадa!

Очистка річки Єзуч, реконструкція території навколо неї та створення зони відпочинку.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Люди старшого покоління ще памятають ті часи - коли в річці Єзуз (район Загребелля) можна було купатись, а на її берігах чудово відпочивати. Поруч було футбольне поле та волейбольна площадка, які не пустували. На жаль - ті часи в минулому. Річка гине на очах, спортивні майданчики заросли бур’янами, а влада наче б то і не помічає.
Прошу почистити та реставрувати річку Єзуч, прилеглу територію та острів, створити на її берегах та існуючому острові зону відпочинку конотопчан, облаштувати пляж, підсвітити дані ділянки увечері та вночі, встановити лавки для відпочинку, організувати відеонагляд.
З"явиться додаткова можливість, приймаючи гостей нашего міста, показати як пам’ятки архітектури міста так неймовірну красу місцевої природи.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет міської ради на Вашу електронну петицію з питання очистки р.Єзуч, реконструкції території навколо неї та створення зони відпочинку повідомляє:
18.12.2017 вищевказана петиція розглянута на засіданні комісії з розгляду електронних петицій. 21.12.2017 винесена на засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, врегулювання конфлікту інтересів, демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією та правоохоронними органами, взаємодії з органами самоорганізації населення.
Підготовлено проект рішення на сесію міської ради щодо підтримки електронної петиції з питання очистки р.Єзуч, реконструкції території навколо неї та створення зони відпочинку.
22.12.2017 під час засідання сесії було запропоновано депутатському корпусу включити даний проект рішення до порядку денного. Дана пропозиція не підтримана.
Додаток до рішення

Петицію підписали 205 осіб з 200 необхідних.

Показати