Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 140 громад!

Переименование улицы или парка в честь Андрея "Скрябина" Кузьменка

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

В связи с принятием закона про "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 26, ст.219)" большинство улиц, мест, площадей, скверов, аллей и другого, требуют переименования. В связи с этим я, Терехов Михаил Александрович, предлагаю одно из определенных мест назвать в честь Андрея Кузьменка (Кавалера ордена За заслуги" I степени" за вклад в развитие украинской культуры и обогащения отечественного музыкального искусства, посмертно награждён орденом «Захиснику кордону батьківської землі» под номером 001). Андрей Кузьменко - украинский певец и герой, который был за Украину. Он погиб в прошлом году в автокатастрофе 02.02.15. Этого человека любит вся Украина, и будет правильно переименовать улицу, парк или какое-то другое место в честь героя Украины - Андрея Кузьменко (Скрябина).
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №14 (Т-798-1-1) «Переименование улицы или парка в честь Андрея "Скрябина" Кузьменка»,
розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 18.02.2016 громадянином Тереховим М.О.

Шановний Михайле Олександровичу!

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" Ваша електронна петиція щодо перейменування вулиці чи парку в честь Андрія "Скрябіна" Кузьменка виконкомом міської ради уважно розглянута.

Повідомляємо наступне.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» в місті Краматорськ здійснювалося перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків (далі – Вулиці).

Слід зазначити, що вищезазначеним Законом чітко регламентований строк здійснення заходів з перейменування на території міста. Цей строк закінчився 21 лютого 2016 року. Переліки Вулиць, які перейменовано, затверджено розпорядженнями міського голови. Тобто на теперішній час процедура перейменування вулиць, відповідно до Закону, завершена.


Петицію підписали 268 осіб з 250 необхідних.

Показати