Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 127 громад!

Як працює єдина система місцевих петицій?

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

+ Створити петицію

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про встановлення на автобусних зупинках розкладу прибуття маршрутних таксі

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

АНОЩЕНКО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Повідомляємо, що Ваше звернення про встановлення на автобусних зупинках розкладу прибуття транспортних засобів на міських автобусних маршрутах, яке було зареєстроване в розділі «Петиції» від 07.09.2017 року, розглянуто в межах повноважень, визначених чинним законодавством..
КП «Благоустрій» КМР забезпечить виготовлення дошок для розміщення інформації про прибуття автобусів на облаштованих автобусних зупинках міста.
Відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» графік руху це відомості про час і послідовність виконання рейсу. Тому, згідно паспортів міських маршрутів розклад руху автобусів включає номер маршруту, час відправлення автобуса з початкової зупинки та час прибуття на кінцеву запинку.
Графіки руху по міських маршрутах №№ 1,2,3,4,4А,5 (перевізник С. Лишканець) включатимуть час відправлення автобуса з початкової зупинки, час прибуття на кінцеву зупинку та інтервал руху.
Інформація про курсування міського маршруту № 7 (перевізник КП «Благоустрій»КМР) буде включати час відправлення автобуса з початкової зупинки , час прибуття/відправлення з проміжних зупинок маршруту та час прибуття на кінцеву зупинку.
Найближчим часом відповідні інформаційні дошки будуть розміщені на міських автобусних зупинках.

Станом на 18 жовтня надано відповідь на 5 петицій Переглянути