Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Встановлення "лежачих поліцейських" біля школи 27 на вул.Липинського

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Нарешті завершено будівництво 27-ї школи у 55-му мікрорайоні міста і з вересня за парти цього навчального закладу сідає понад 500 маленьких лучан. Влада міста подбала і про хороші дороги до школи та садочка №40, що розміщений по сусідству. Так у минулому році капітально відремонтована вулиця Липинського, цьгоріч - вулиця Гончара. Однак при ремонті вулиці Липинського не було передбачено встановлення "лежачих поліцейських". На жаль культура водіння автомобілів в луцьких автолюбителів дуже низька і вони, не зважаючи на встановлені знаки обмеження швидкості та позначені пішоходні переходи на цій ділянці дороги постійно перевищують дозволену швидкість і наражають на небезпеку діток, що відвідують садочок та учнів школи-ліцею № 27. На загальнобатьківських зборах шкільних зборах батьки прийняли рішення звернутись з клопотанням до влади міста щодо встановлення двох "лежачих поліцейських" на вулиці Липинського біля садочка № 40, а також встановлення знаку "Стоянка заборонена" на вулиці Гончара, біля центрального входу у школу - ліцей. Просимо міську владу Луцька підтримати це рішення батьків і вирішити питання по суті.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Колективне звернення щодо встановлення елементів примусового зниження швидкості транспортних засобів на вул. Липинського розглянуто.
На даний час на замовлення департаменту житлово - комунального господарства завершується виготовлення кошторисної документації. Після виготовлення кошторисної документації та визначення підрядної організації будуть розпочаті роботи по влаштуванню елементів примусового зниження швидкості транспортних засобів.
Додаток до рішення

Петицію підписали 306 осіб з 300 необхідних.

Показати