Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 172 громади!

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОДНІЄЇ З ВУЛИЦЬ МІСТА ЛУЦЬКА В ІМЯ ВИДАТНОГО ДІЯЧА КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Звернення до Луцької міської ради.

Ми, випускники, викладачі Луцького культурно – освітнього училища різних років, педагогічний колектив і студенти Волинського державного коледжу культури та мистецтва ім. І. Стравінського, учасники проведення вечора пам’яті видатного діяча культури і мистецтва Волині Віктора Михайловича Чебліна з нагоди його 90 річчя від Дня його народження та 10 річниці смерті і видання книги про відомого жителя міста Луцька, заслуженого працівника культури України, депутата багатьох скликань Луцької міської ради, звертаємось до керівництва і депутатів Луцької міської ради щодо вирішення питання перейменування однієї з вулиць міста – ВУЛИЦЕЮ ВІКТОРА ЧЕБЛІНА.
Віктор Михайлович Чеблін на посаді багаторічного директора Луцького культурно- освітнього училища і на заслуженому відпочинку зробив значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста Луцька.
Вважаємо, що вулиця названа на честь нашого знаного земляка, мудрого вчителя, справного будівничого, талановитого майстра організації і проведення багатьох культурно - мистецьких заходів у місті Луцьку, невтомного громадського діяча, стане шаною пам’яті його діяльності у місті Луцьку та у всьому Волинському краї.
Автор:

Дата створення:

Станом на 23 липня петицію підписали 170 осіб з 300 необхідних.

Показати