Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 185 громад!

Перейменувати або назвати одну із вулиць міста Луцька на честь видатного українського письменника Івана Корсака

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, учасники вечора -спогаду "Іван Корсак. Життя продовжується у слові", звертаються до керівництва та депутатів Луцької міської ради вшанувати пам'ять про Івана Корсака назвавши або перейменувавши одну із вулиць міста Луцька - КОРСАК.
Іван Корсак - активний учасник національно-демократичного руху на Волині на початку 90-х років 20 століття. Був редактором першої у краї демократичної газети "Народна трибуна", обраний її редактором сесією Луцької міської ради.
Депутат обласної ради 3-х скликань. Під час його головування в комісії обласної ради з питань культури і духовності доклав зусиль для зміцнення матеріальної бази обласних установ - приміщень обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка, художнього музею - відділу Волинського краєзнавчого музею.
В останні роки активно працював в царині історичної прози. Його перу належать 16 романів, 2 з них - перекладені на польську і литовську мови. У 2018 році родиною І.Ф. Корсака запроваджено премію за кращий історичний роман, створений в Україні.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на Ваше звернення щодо перейменування однієї з вулиць міста Луцька на честь видатного українського письменника Івана Корсака повідомляємо, що дане звернення буде розглянуте на засіданні комісії міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста.
Додаток до рішення

Петицію підписали 302 особи з 300 необхідних.

Показати