Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Перенесення старту системи безготівкової оплати

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

З 11 листопада в Луцьку вводиться система безготівкової оплати за проїзд, яка має полегшити життя людям та запровадити облік пасажирів. Але введення системи в Луцьку супроводжується мізерною кількістю інформації та дивними кроками.

Згідно відповідей на сторінці Citycardnet у Facebook, старт системи відбудеться лише з одним можливим варіантом оплати за проїзд. Конкретні терміни введення інших способів оплати не вказані.
В засобах масової інформації, від управління транспорту міста та від самої фірми-оператора відсутня будь-яка інформація про перевагу володіння такою картою. Можливість оплатити проїзд банківською карткою знімає необхідність отримання карти, витрат на її утримання.
Також не зрозумілим є вибір карток на 2 та 3 поїдки. Вартість таких карток вираховується на основі проїзду в маршрутному таксі, що скорочує прибутки ЛПЕ.

На момент написання петиції, видача карток не розпочалась. Видача карток – затратний процес як для працівників ЦНАПу та фірми-оператора, так і для всіх верств населення. Враховуючи кількість пенсіонерів та студентів, існують сумніви, що всі пільговики встигнуть отримати персоніфіковані карти.
На основі вище вказаних тезисів, пропоную провести масштабну інформаційну компанію та відкласти офіційний запуск системи оплати до тієї пори, поки не будуть доступні всі можливі варіанти оплати, система не пройде тестовий період, поки наявність карток у пільгових категорій не досягне максимального значення та поки не буде переглянуто збільшення варіантів тимчасових.

Автор:

Дата створення:

Станом на 25 лютого петицію підписали 91 особа з 300 необхідних.

Показати