Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 192 громади!

Петиція Луцькому міському голові Миколі Романюку

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Пропоную звільнити Назара Романюка зі складу конкурсного комітету з транспортних перевезень у Луцьку, оскільки він займається лобіюванням інтересів окремих приватних підприємців — перевізників (зокрема, ТОВ “АТП Луцьк”, керівник — Олег Колесник). Таким чином Назар Романюк не може ухвалювати рішення неупереджено, в інтересах територіальної громади Луцька, а, діючи з корисливих мотивів, відстоює лише бізнес своїх друзів. Це може призвести до несправедливого розподілу маршрутів в місті, погіршення якоcті послуг для пасажирів, негативно відіб'ється на авторитеті Луцької міської ради як організатора перевезень у місті.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На ініційовану Вами петицію повідомляємо, що розгляд піднятого Вами питання відбудеться на черговому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради
У відповідності до п. 20 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Луцькій міській раді, запрошуємо ініціатора петиції прийняти участь в обговоренні питання виключення зі складу конкурсного комітету Назара Романюка, що відбудеться на засіданні виконавчого комітету о 09.00 01 червня 2016 року у залі засідань Луцької міської ради (вул. БогданаХмельницького, 19)
Додаток до рішення

Петицію підписали 346 осіб з 300 необхідних.

Показати