Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 185 громад!

Недопустити підвищення ціни проїзду у міських маршрутках Луцька у 2017 році

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Останнім часом все більше обговорюється питання про підвищення ціни проїзду у міських маршрутних таксі міста Луцька. Гадаю в такій кризовій ситуації яка склалась в нашій країні це не доречно. Ми обирали мера міста і депутатів щоб вони відстоювали права та інтереси громади яка їх обирала, тому просимо не допустити підвищення ціни проїзду. Якщо перевізники які на даний час працюють в місті Луцьку не хочуть возити людей по 3 грн., то оголосіть новий тендер, я впевнений що бажаючих знайдеться багато. І нехай вони не розказують що не вигідно, маршрутки завжди переповнені, а в години пік взагалі в деякі маршрутки неможливо втиснутись.
Шановна ВЛАДО зробіть нарешті щось корисне для простих Лучан.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо недопущення підвищення ціни проїзду у міських маршрутках у 2017 році інформуємо.
Виконкомом Луцької міської ради розглянуто кожне звернення та надані розрахунки суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.
Насамперед, варто зауважити, що встановлення тарифів на перевезення відбувається виключно відповідно до чинного законодавства у даній галузі. Підставою для прийняття рішення є наявність економічно-обгрунтованих розрахунків, здійснених відповідно до Методики, затвердженої Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 та проходження процедури прийняття регуляторного акту відповідно до Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Разом із цим повідомляємо, що відповідний проект рішення включено до плану діяльності з підготовки регуляторних актів, який буде винесений на затвердження на чергове засідання виконкому міської ради, після чого буде розпочато регуляторну процедуру щодо проекту рішення виконавчого комітету «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах в звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі».
В ході проходження регуляторної процедури відповідно до законодавства, надається мінімум 1 місяць для обговорення та отримання пропозицій та зауважень. Проект рішення буде оприлюднено на офіційному сайті Луцької міської ради, розділ “Нормативні акти”, “Регуляторні акти”, та в газеті “Луцький замок”.
Додаток до рішення

Петицію підписали 432 особи з 300 необхідних.

Показати