Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 192 громади!

Запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт. Брюховичі

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Смт. Брюховичі входить до складу Шевченківського району м. Львова.

Жоден комунальний громадський транспорт м. Львова не їздить до смт. Брюховичі. Міські пасажирські перевезення між Львовом та Брюховичами здійснююся лише приватними перевізниками, які обслуговують маршрут №8 та маршрут № 22.

Більшість автобусів, що обслуговують машрути №8 та № 22, це автобуси середнього класу Богдан А092, які взагалі не пристосовані для перевезень пасажирів у міському режимі – поручні для стоячих пасажирів розташовані високо або їх немає, проходи у частині автобусів вузькі та обмежують переміщення пасажирів, другі двері розташовані високо та не відкриваються автоматично, підвищення підлоги у салоні травмує стоячих пасажирів.

Автобуси, які обслуговують маршрути № 8 та № 22 не пристосовані для перевезення тієї кількості пасажирів, які бажають скористатись громадським транспортним сполученням між Львовом та Брюховичами. При максимальній пасажиромісткості автобусів Богдан А092 43 чол., в години пік та на вихідні автобуси вказаного маршруту постійно перевозять 55-60, а нерідко і більше 60 чоловік, а крики пасажирів про притиснуті дверями руки та ноги для водіїв маршруту звична річ. При цьому максимальна кількість пасажирів набивається в автобус нерідко ще на кінцевій зупинці, тому пасажири наступних зупинок у час пік та на вихідні не мають жодного шансу сісти на автобуси маршруту. Побачити лише сидячих пасажирів у маршруті № 8 майже нереально.

Перевантажені автобуси їдуть перекособочено, що загрожує травмуванню пасажирів. Інколи складається враження, що автобус маршруту № 8 от-от зачепить асфальт зі сторони дверей.

Через перевантаженість автобусів водії взагалі не зупиняються на частині зупинок, особливо нереально сісти на автобус №8 у час пік та на вихідні чи на останній рейс на зупинках «Торф’яна», «Замарстинівська» при слідуванні зі Львова та на зупинці «Курортна», «Джерело» при слідуванні з Брюхович.

При посадці пільговиків у салон, у тому дітей багатодітних родин, водії відмовляться їх перевозити безкоштовно, кричать на таких пасажирів, ображають.

На вихідні маршрут №8 обслуговує, як правило, лише 2 автобуси, а інколи і один, які їдуть шалено переповнені. Черга на вихідні на кінцевій зупинці у м. Львові на пл. Св. Теодора нерідко досягає таких розмірів, що всі пасажири не можуть сісти у один автобус.

Через переповненість не можуть скористатись автобусами у вихідні дні і велика кількість львів’ян, які приїжджають відпочити на Брюховицьких озерах та у лісі.

Жоден з автобусів, які обслуговують маршрут №8 взагалі не пристосовані для перевезення дитячих візочків чи інвалідних візків при тому, що лікарні та поліклініки загального спрямування, які обслуговують Брюховичі, знаходяться у м. Львові, а спеціалізовані лікарні м. Львова, в тому числі офтальмологічна та кардіологічна лікарня розташовані у Брюховичах. Як наслідок, мами з маленькими дітьми на візках та особи з обмеженими можливостями на візках повністю позбавлені можливості добратись громадським транспортом зі Львова до Брюхович та у зворотньому напрямку.

Також комунальна поліклініка у смт. Брюховичі не надає всіх послуг, які передбачено медичним стандартом, зокрема лабораторних послуг, які для брюхівчан здійснює медичний заклад по вул. Хімічна у м. Львові. Як наслідок, пільговики, зокрема пенсіонери, для того, щоб здати лабораторні аналізи, змушені оплачувати проїзд, оскільки комунального транспортного з’єднанням між Львовом та Брюховичами немає.

Окрім того, запуск комунального великогабаритного громадського транспорту до смт. Брюховичі вирішив би також транспортні питання мешканців вул.Замарстинівської ( на відрізку від перехрестя на Брюховичі до виїзду зі Львова), оскільки на даний момент цю частину вулиці обслуговують також лише маршрути № 8 та № 22.

З метою вирішення вищеназначених проблем та забезпечення прав пасажирів, просимо запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт. Брюховичі, у тому числі просимо розглянути варіант продовження будь-якого міського комунального великогабаритного автобусного маршруту до смт. Брюховичі через вул. Замарстинівську.


Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

29 листопада 2018 року депутатами Львівської міської ради підтримано проект ухвали № 4266 Про розгляд електронної петиції "Запустити комунальний великогабаритний транспорт до смт. Брюховичі". На пленарному засіданні 20 грудня 2018 року начальником управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради було прозвітовано про те, що у даному напрямку було запущено великогабаритний комунальний громадський транспорт.
Додаток до рішення

Петицію підписали 520 осіб з 500 необхідних.

Показати