Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

Вуличні музиканти Львова, легалізувати не можна заборонити.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Часто Львів називають містом вуличної музики. Вона вабить людей доступністю, а також розважає гостей міста. Проте, відсутність умов для ведення перформативної діяльності вуличних музикантів, не дає можливості розвивати культурну індустрію Львова в сучасному європейському дискурсі.
Що може значно вплинути на бренд "Львів — культурна столиця України".

Як це влаштовано в розвинених містах світу?

За дослідженнями Королівського Коледжу в Лондоні(King's College London) співпраця між культурними організаціями та індустріями, сприяє економічному зростанню.

В досліджені було проаналізовано 24 міста, де культурна індустрія, в тому числі вуличні музиканти, артисти, художники, гімнасти, фокусники сприяли економічному розвитку міста.

Вулична індустрія мала значний вплив, на такі фактори:

*Місцевий брендинг — створення своєрідного місцевого бренду, який стає привабливим для місцевих жителів та відвідувачів міста. За данними дослідження призводить до збільшення кількості туристів.

*Розвиток бізнесу — збільшення кількості клієнтів, для малого та середнього бізнесу.

*Креативне програмування — запуск діяльності, що висвітлює унікальну пропозицію міста та підвищує його загальновпізнаваність.

Що ми пропонуємо зробити?

1)Створити належні умови для культурної діяльності вуличних музикантів за прикладом європейських міст, таких як: Берлін, Мюнхен, Лондон.

2)Спростити умови отримання ліцензій для вуличних музикантів.

3)Дозволити вуличним музикантам, безперешкодно проводити їхню культурну діяльність на Площі Ринок та прилеглих вулицях у період з 18:00 до 22:00год.

Отже, виходячи з досліджень та практик сучасних європейських міст, створення якісних умов для ведення культурної діяльності вуличних музикантів може позитивно вплинути на туристичну впізнаваність міста.
Також згенерувати додаткові прибутки малому та середньому бізнесу й додати особливого шарму місту Лева.

Посилання на дослідження:
https://www.london.gov.uk/sites/default/files/improving_places_web.pdf
https://busk.co/blog/busking-tips-tricks/report-declares-bids-work-cultural-orgs-drive-economic-growth/

Автор:

Дата створення:

Станом на 24 червня петицію підписали 66 осіб з 500 необхідних.

Показати