Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Провести реконструкцію Палацу спорту «Україна» на вул. Мельника, 18

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Ми, мешканці Львова, представники громадськості та професійного тенісу просимо Вас підтримати проект реконструкції Палацу спорту "Україна", що на вул. Мельника, 18 за умови збереження та оновлення тренувальної бази для розвитку спорту.

На нашу думку, запропонований ТзОВ "Палац спорту Україна" проект, який передбачає спорудження 6 сучасних критих кортів, має здійснюватися виключно за супроводу фахівців Федерації тенісу України аби спортсмени отримали майданчик для тренувань у зимовий період та проведення статусних змагань. Відтак, оновлені криті корти мають відповідати усім міжнародним стандартам. Також, спортивний комплекс має стати доступним для дітей та спортсменів з соціально вразливих категорій населення. Вимогу просимо підтвердити відповідним меморандумом між ТзОВ "Палац спорту Україна", Львівською міською радою, Федерацією тенісу України.

Відзначимо, що сьогодні у Львові фактично відсутня навчальна база для тренувань саме у зимовий період. Водночас, будівля та корти на Мельника, 18 перебувають у критичному стані. Спортсмени, більшість з яких - діти тренуються у неприпустимих умовах. Вихованці тенісних шкіл Львова - майбутні Чемпіони, заслуговують на краще!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

20 вересня 2018 року депутатами на пленарному засіданні Львівської міської ради підтримано електронну петицію "Провести реконструкцію Палацу спорту «Україна» на вул. Мельника, 18". Найближчим часом буде презентовано дорожню карту вирішення проблем, порушених петицією.
Додаток до рішення

Петицію підписали 514 осіб з 500 необхідних.

Показати