Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Здійснити реконструкцію площі Довженка

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

27 квітня 2018 року конкурсна комісія обрала переможця серед 17 учасників всеукраїнського конкурсу на облаштування громадського простору навпроти кінотеатру імені Довженка на Сихові. Ним став творчий колектив ініціативи «Група 109», які запропонували перетворення площі на сучасний громадський простір.

Згідно проекту, площа, що займає близько 2 гектарів, буде створена у вигляді амфітеатру, який можна використовувати для концертів та проведення інших заходів. Проект передбачає пологий схил з південної сторони, що може стати простором для відпочинку у теплу погоду і, водночас, невеликий пагорб вздовж магістралі – простір для тих, хто любить більш урбанізовані краєвиди та шум магістралей. Фонтан зі «штучним туманом» створюватиме приємну прохолоду в спекотні дні. Також, на площі з’являться нові кущі, дерева та сучасні вуличні меблі.

У проекті передбачено, що площу біля кінотеатру розділять на дві зони. Нижня зона використовуватиметься для спілкування та пасивного відпочинку і буде захищена від шуму міста. Верхня частина буде поєднувати простір із кінотеатром ім. Довженка плавним переходом без сходів, – таким чином створюватиметься елемент доступності. Окрім того, проект передбачає облаштування переходу від громадського простору до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, якого наразі немає.

Детально із проектом можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/pg/initiative109/photos/?tab=album&album_id=1070481683119081

Площа Довженка може стати чудовим простором для зустрічей та відпочинку сихівчан, місцем проведення культурних заходів чи просто прогулянок. Реконструкція площі перед кінотеатром Довженка в найкоротший термін є надзвичайно важливою для мешканців міста, адже створення облаштованого простору сприятиме розвитку місцевої громади.

Просимо:
1) Втілити проект, який переміг у згаданому конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.
2) Передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

20 грудня 2018 року депутатами на пленарному засіданні Львівської міської ради розглянуто проект ухвали № 4412 про розгляд електронної петиції "Здійснити реконструкцію площі Довженка". За результатами розгляду проект ухвали депутатами підтримано. До наступного пленарного засідання відповідальний виконавчий орган Львівської міської ради підготує дорожню карту вирішення проблем, порушених петицією.
Додаток до рішення

Петицію підписали 543 особи з 500 необхідних.

Показати