Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

Мариупольский фестиваль

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Сделать Мариупольский фестиваль "Мариуполь Фест" ежегодным.Он придаст изюминку городу и привлечет множество туристов со всей страны на время проведения фестиваля.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Шановний Романе Ігоровичу!

Відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та порядку розгляду електронної петиції, затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 29.06.2017 №7/19-1553, Ваша електронна петиція про щорічне проведення Маріупольського фестивалю «MRPL.City» розглянута.
За результатами розгляду петиції повідомляємо про наступне.
З метою організації змістовного дозвілля жителів та гостей міста, популяризації культурного потенціалу м. Маріуполя, згідно розпорядження міського голови від 17.05.2017 №182р «Про організацію молодіжного фестивалю MRPL.CITY» в період з 07 липня по 09 липня 2017 року на території пляжу сел. Піщаний, м.Маріуполя було успішно проведено музичний фестиваль за участю відомих українських та зарубіжних виконавців.
Відповідно до Стратегії розвитку міста Маріуполя – 2021, що була затверджена рішенням міської ради від 29.06.2017, основними проблемами галузі культури на теперішній час є нестача символічних подій і об’єктів у місті, що підвищують імідж Маріуполя серед місцевого населення і гостей міста.
З огляду на це, ключовими показниками реалізації Стратегії серед інших визначено кількість міських культурних подій та кількість туристичних «магнітів» - символів у Маріуполі, а пріоритетними завданнями для їх виконання стало створення нової позитивної культурної повістки у місті, розвиток молодіжної культури, а також популяризація існуючих та створення нових туристичних символів.
Отже, ґрунтуючись на Стратегії розвитку міста Маріуполя – 2021, зокрема на розділі «Нова культурна платформа», подібні масштабні культурні заходи є символічними подіями, покликаними підвищувати імідж Маріуполя серед його жителів та гостей міста.
Зважаючи на це, а також на численні позитивні відгуки від учасників та гостей фестивалю, беручи до уваги позитивний досвід проведення фестивалю у 2017 році, організаційним комітетом фестивалю та виконкомом міської ради розглядається можливість проведення даного фестивалю у 2018 році. При розробці та погодженні проекту Програми економічного та соціального розвитку м. Маріуполя на 2018 рік включено заходи та закладено фінансування з його організації та проведення. У разі, якщо молодіжний фестиваль MRPL.CITY-2018 матиме такий саме, або більший успіх серед місцевого населення та гостей Маріуполя, буде розглядатися рішення щодо надання йому статусу щорічного Міського фестивалю.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію.
Додаток до рішення

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Показати