Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 207 громад!

Безкоштовний публічний Wi-Fi в центрі Мени

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Пропоную міській раді розглянути можливість створення точки безкоштовного публічного доступу в Інтернет по технології Wi-Fi спочатку в центрі Мени, наприклад, в Центральному міському парку, а надалі - і в інших частинах міста.

Жителі та гості Мени зможуть безкоштовно користуватися мережею Інтернет.

Кожна людина, яка має телефон або інший пристрій з можливістю підключення до Wi-Fi зможе скористатися безкоштовним зв'язком, отримати довідкову інформацію, створити або підписати електронну петицію...

Створення точок безкоштовного публічного Wi-Fi зробить наше місто більш сучасним та комфортним для життя.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


15 лютого на спільному засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та будівництва Менської міської ради і постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва було розглянуто питання щодо безкоштовного wi-fi. На жаль, в бюджеті міста на 2016 рік коштів на такі цілі не передбачено. Але при надходженні додаткових коштів проект рішення буде винесено на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Закону України “По місцеве самоврядування”. Окрім цього міська рада буде шукати спонсорів та інвесторів для вирішення даного питання, зокрема направлено звернення щодо співпраці в даному напрямку до потенційних надавачів послуг.

Петицію підписали 105 осіб з 100 необхідних.

Показати