Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 143 громади!

Створення зони активного сімейного відпочинку на березі річки Хорол.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Указом президента України від 09 лютого 2016 р. №42/2016 р. була затверджена національна стратегія з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» Метою Національної стратегії є формування у суспільстві умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі. Із основних завдань, це:
…збільшення кількості загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку громадян; облаштування безпечних маршрутів для пішохідного, велосипедного, водного туризму;
…удосконалення міського планування в частині створення місць для активного відпочинку (зокрема, парків для рухової активності та спорту на свіжому повітрі) та використання їзди на велосипеді як безпечного засобу пересування і ходьби; облаштування безпечних велосипедних та пішохідних доріжок; внесення необхідних змін до відповідних будівельних норм і стандартів;

Пропоную:
1 Очистити земснарядом лівий берег річки Хорол від вул.. Чумацької до кордону земельної ділянки санаторія «Радужного», Пісок від очищення розподілити: частину на міський пляж (оновити його) і частину на земельну ділянку кадастровий номер 5310900000:50:002:0125 площею 0,696 га. Та створити на цій ділянці новий міський пляж.
2. Рішенням сесії змінити цільове призначення даної ділянки і перевести її в «для використання Оздоровчого призначення (для організації профілактики та лікування)»
3 Створити умови для відкриття аквапарку на новому пляжі та надати можливість бізнесу побудувати та відкрити його.
4 Укріпити схили берегової лінії між пляжами та побудувати причал для човнів і катамаранів.
5 Збудувати алею від арки краєзнавчого музею до вул.. Чумацької, оснастивши її місцями для відпочинку, ліхтарями для освітлення, бігову та вело доріжку.
6 Вздовж алеї побудувати ігрові, дитячі та спортивні майданчики.
7 Провести озеленення цієї зони.
Пропоную провести в 2018 р. проектування та залучення інвесторів для створення цієї інфраструктури та включення необхідних коштів у проект бюджету міста на 2019 рік.
Автор:

Дата створення:

Станом на 18 червня петицію підписали 27 осіб з 100 необхідних.

Показати