Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Місця для відпочинку Нововолинців

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Створення паркових зон подібних до місць відпочинку як в м.ВолодимиріВолинському та м.Ковелі в районі пустиря на 5-ому мікрорайоні, в районі біля бувшого бару"Корабль" на 15-ому мікрорайоні та в районі перед ВАТ "Оснастка". Залучити до фінансування даних проектів підприємства як "Ливарний завод", "БРВ", "Кроноспан", "СМП", "Пан Курчак"
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє.
Створення паркових зон подібних до місць відпочинку, як у містах Володимирі-Волинському та Ковелі, вимагає наявності на території міста вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності площею більше 2 га (п.2.1. «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України») з відповідними природними ландшафтами і які б відповідали генеральному плану забудови міста.
В районі колишнього ресторану «Корабель» на 15-му мікрорайоні силами комунальних служб за допомогою учнів шкіл неодноразово проводилась висадка зелених насаджень з метою створення озелененої території, але саджанці нещадно знищувались мешканцями навколишніх будинків.
Що стосується створення паркової зони перед адмінбудівлею ВАТ «Оснастка», там вже існує сквер і він може використовуватись для культурного відпочинку.
Загалом в місті знаходиться один центральний парк культури та відпочинку, паркова зона біля будинку «Царства Свідків Єгови», облаштована паркова зона на території міського озера та 17 скверів загального користування, в тому числі один сквер на 5 мікрорайоні.
Виконавчий комітет Нововолинської міської ради не заперечує проти того, щоб Ви, Руслан Іванович, організували мешканців навколишніх житлових будинків і створили зелені зони для відпочинку населення.

Петицію підписали 255 осіб з 200 необхідних.

Показати