Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 147 громад!

Про пільговий проїзд

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

ПРО ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧНІВ ШКІЛ ТА ГІМНІЗІЇ

Шановні тата й мами! Це звернення в першу чергу стосується ВАС!!! Ваші дітки, як і моя дитина, до навчального закладу добираються місцевим транспортом? І при цьому щодня витрачають близько 10-15 гривень???
Керуючись положенням ч.2 ст.56 ЗУ «Про освіту», абз. 2 ч.1 ст. 21 ЗУ «Про загальну середню освіту» та ч.2 підп.а ст. 32 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» звертаюся до очільника нашого міста з проханням вирішити питання щодо забезпечення пільговим поїздом учнів загальноосвітніх шкіл та гімназії міста Обухова до навчального закладу та в зворотньому напрямку шляхом введення учнівських проїзних квитків або ж встановлення знижки на оплату проїзду у розмірі не менше як 50% вартості проїзду.
Прошу небайдужих громадян підтримати мою петицію.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

РІШЕННЯ
Про розгляд електронної петиції про пільговий проїзд учнів закладів загальної середньої освіти
Розглянувши електронну петицію мешканців міста Обухова№23 від 07 лютого 2018 року щодо організації пільгового проїзду учнів закладів загальної середньої освіти,відповідно до статей 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій на території Обухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2016 року №85-06-УІІ, враховуючи рекомендації постійних комісій: з питань планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян,

МІСЬКА РАДА В И Р І Ш И ЛА:

1. Електронну петицію про пільговий проїзд учнів до закладів загальної середньої освіти взяти до відома.
2. Управлінню освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради в термін до 01.03.2018 забезпечити безкоштовний проїзд учнів, які проживають на відстані 3 і більше кілометрів від закріплених закладів загальної середньої освіти, а також учнів 10-11 класів до навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області.
3. Секретарю міської ради оприлюднити рішення в установленому порядку у міській газеті та на веб-сайті міської ради.

Міський голова О.М. Левченко

м. Обухів
№747-32-VІІ
від 22 лютого 2018 року

Додаток до рішення

Петицію підписали 108 осіб з 100 необхідних.

Показати