Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 143 громади!

Відмінити рішення виконкому № 127 від 28 квітня ц.р. про реорганізацію Середньої загальноосвітньої школи №4 та реорганізацію Самбірської школи-ліцей ім. Андрія Струся

ОСВІТА

Петиція про відміну рішення виконкому № 127 від 28 квітня ц.р. передбачено: п.1.4 – …підготувати та подати на розгляд сесії міської ради проект рішення про реорганізацію Середньої загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів м. Самбора у Середню загальноосвітню школу № 4 І-ІІ ступенів м. Самбора; п. 1.10 – Підготувати та подати на розгляд сесії міської ради проект рішення про реорганізацію Самбірської школи-ліцей ім. Андрія Струся у Середню загальноосвітню школу № 9 І-ІІІ ступенів ім. Андрія Струся м. Самбора.
28 квітня 2016 р., виконком Самбірської міської ради затвердив формування мережі класів загальноосвітніх закладів міста на 2016-2017 навчальний рік. У планах міської влади - з нового навчального року звідти прибрати 10 та 11 класи. Кого хвилює, що дітям за таких умов довелося б добиратися за кілометри в інші школи, вливатися в чужі колективи…
Вершина цинізму, що такі «незручності» чесна влада чинить шито-крито, без консультацій з громадськістю. До того ж, проект рішення невчасно вивісили на сайті, порушивши закон «Про доступ до публічної інформації». Звісно, виконкомівське рішення – не кінцева крапка, а прецедент до пониження статусу школи. Тому колектив, батьки не стали чекати, коли за них та без їхньої згоди все вирішать пани та пані в ратуші.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Відповідь на петицію ЕП – 3 «Про відмінну рішення виконкому № 127 від 28 квітня ц.р. про реорганізацію середньо загальноосвітньої школи №4 та реорганізацію Самбірської школи-ліцей імені Андрія Струся»


Розглянувши Ваше колективне звернення від 23 травня 2016 р., інформую Вас про те, що питання реорганізації Самбірської середньої загальноосвітньої школи №4 I-III ступенів, у середню загальноосвітню школу №4 I-II ступенів є предметом посиленого вивчення та погодження у відповідності до чинних нормативних та директивних документів які регламентують функціювання закладів загальної середньої освіти.
За результатами вивчення, аналізу та обговорення остаточне рішення буде доведене до Вашого відома.


В.о. начальника відділу освіти Богдан Лисейко


В.о. міського голови Ірина Курлятович

Додаток до рішення

Петицію підписали 514 осіб з 500 необхідних.

Показати