Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Розширення міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Шановні северодончани!

У нашому місті функціонує міський реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю, який відвідує 189 дітей інвалідів з 372 зареєстрованих. В центрі проходять реабілітацію діти з ментальними розладами, вадами зору, ДЦП, тощо.
Центр розташований в будівлі міського управління соціального захисту за адресою вул. Новікова 15-Б. Для роботи з дітьми інвалідами міською радою було виділено п’ять кімнат, у разі чого 189 дітей вимушені проходити реабілітацію у порядку черги, що навіть частково не задовольняє повноцінного реабілітаційного процесу. Звертаємо вашу увагу, що своєчасна та безперервна реабілітація відіграє найважливішу роль для отримання будь-яких шансів на гідне життя. Тобто дитині з особливими потребами необхідно надати допомогу в належних умовах, ще й розпочати реабілітацію якомога раніше.
Звертаюся до усіх і кожного, кому небайдужа доля северодончан з інвалідністю, з проханням підтримати петицію щодо виділення міському дитячому реабілітаційному центру окремої будівлі з прилеглою територією. Там зручно буде розташувати окремо приміщення для фізпроцедур і масажів, кабінети для навчання, спортивну залу та сенсорну кімнату. Також необхідно організувати роботу спеціалістів з раннього втручання, групи денного перебування дітей, майстерні для людей з інвалідністю старше 18 років, для яких в нашому місті зовсім нічого не передбачено з питань реабілітації, абілітації та соціальної адаптації, тощо.

Адже саме відношення до людей з особливими потребами є найточнішою ознакою розвиненості й людяності громадського суспільства!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Шановна, Катерино Вікторівно!


Сєвєродонецька міська рада розглянувши Вашу електронну петицію, щодо розширення міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю, повідомляє про наступне:
Рішенням 46-ї чергової сесії Сєвєродонецької міської ради від 15.05.2018 року № 2539 затверджено міську цільову програму «Розширення діючого Центру соціальної реабілітації дітей -інвалідів Сєвєродонецької міської ради» на 2018 рік.
Наразі, триває пошук приміщення, яке б відповідало потребам Центру за площею та вимогам доступності.


Заступник міського голови І.В. Фесенко
Додаток до рішення

Петицію підписали 303 особи з 300 необхідних.

Показати