Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Про встановлення пристрою примусового зниження швидкості дорожньо - транспортної техніки перед нерегульованим перехрестям вулиць Центральна та Павла Тичини

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Шановні мешканці міста! Звертаюся до вас з проханням підтримати дану петицію. В зв'язку з інтенсивним рухом транспортного засобу та чисельними аваріями на перехресті вулиць Центральна та Павла Тичини в м.Синельникове, для забезпечення безпеки дорожнього руху та організацією проїзду на цих вулицях просимо прийняти рішення міської ради, щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки ( у вигляді "лежачого поліцейського") на нерегульованому перехресті вулиць Центральна та Павла Тичини. Також встановити систему відеоспостереження даного перехрестя.Шановні мешканці, не будьте байдужими до власної та громадської безпеки!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 06.12.2017 №306 «Про дорожні знаки на перехресті вул. Центральна з вул. Павла Тичини», відповідно до якого Синельниківському міському комунальному підприємству «Виробниче об’єднання житлово-комунального господарства» доручено розробити та узгодити схему організації дорожнього руху та встановити на перехресті вул. Центральна з вул. Павла Тичини засоби примусового зменшення швидкості руху транспортних засобів.
Додаток до рішення

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Показати