Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

1.Выяснить причину разрушения дорог, на которых был выполнен капитальный ремонт. 2.Привлечь к уголовной ответственности виновных. 3.Обязать подрядчиков давать гарантию на выполненные работы.

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

1. Выяснить причину разрушений дорожного полотна тех участков дорог, на которых был выполнен капитальный ремонт в 2016 году.
2. Привлечь к уголовной ответственности подрядчиков выполнявших капитальный ремонт дорог в 2016 году, по причине преждевременного разрушения покрытия.
3. Обязать будущих подрядчиков предоставлять гарантию на дорожное покрытие после завершения работ по его восстановлению.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Журавльов В.Ю.
(ел.петиція)На Вашу електронну петицію, адресовану Слов’янській міській раді з питань: 1) З'ясувати причину руйнування дорожнього полотна тих ділянок доріг, на яких був виконаний капітальний ремонт в 2016 році; 2) Притягнути до кримінальної відповідальності Підрядників які виконували капітальний ремонт доріг в 2016 році, з причини передчасного руйнування дорожнього покриття; 3) Зобов’язати майбутніх підрядників надавати гарантію на дорожнє покриття після завершення робіт з його відновлення повідомляємо наступне.
У відповідності з п.18 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді, затвердженого рішенням Слов’янської міської ради від 15.02.2017 №12-ХХ-7, 18.05.2017р. відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та міського господарства, до порядку денного якого включено питання щодо виконання ремонтних робіт дорожнього полотна, капітальний ремонт якого був проведений у 2016 році.
За результатами розгляду питань петиції підтримано п.1 («з'ясувати причину руйнування дорожнього полотна тих ділянок доріг, на яких був виконаний капітальний ремонт в 2016 році») та п.3 (зобов’язати майбутніх підрядників надавати гарантію на дорожнє покриття після завершення робіт з його відновлення).
Дуже складні погодні умови в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. призвели до часткового передчасного руйнування дороги вул. Короленко. В березні місяці поточного року було проведено обстеження дорожнього покриття по вул.Короленка за участю замовника робіт, виконавця робіт та представника технічного нагляду за роботами з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці. За результатами обстеження вирішено, що виконавцю робіт необхідно виконати роботи з відновлення зруйнованого асфальтобетонного покриття вул.Короленка.
Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради є розпорядником бюджетних коштів по об’єктам благоустрою. Згідно своїх повноважень управління виступає Замовником з проведення капітального ремонту вулично-дорожньої мережі, виконавець робіт визначається у відповідності до діючого законодавства через систему «Prozorro» або через процедуру закупівель. На проведення робіт замовником укладається договір з підрядною організацією, умовами договору визначаються предмет договору, вимоги до якості виконання робіт, вартість виконуваних робіт та терміни виконання робіт, права та обов’язки сторін.
У разі виявлення неякісного виконання робіт проводиться обстеження із залученням третіх осіб, складаються відповідні акти з переліком виявлених недоліків, які необхідно усунути Підряднику. Згідно умов договору Підрядник гарантує якість виконаних робіт з капітального ремонту доріг протягом 3 років, з часу прийняття виконаних робіт Замовником.
Усувати недоліки (дефекти), що сталися з об’єктом на протязі гарантійного терміну за власні кошти зобов’язаний Підрядник.Міський голова В.М.Лях

Додаток до рішення

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Показати