Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Виділення земельної ділянки для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Ми, мешканці Слов’янська, просимо надати земельну ділянку для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного.
В нашому місті вже є Храм цієї парафії, але він настільки маленький, що людям не вистачає місця стояти на службі навіть у звичайні дні, а про святкові й говорити не доводиться. Кожне свято перетворюється на жах для парафіян, які хочуть бути присутніми, але не можуть вистояти у маленькому приміщенні, бо там просто немає чим дихати. І все одно приходять. Вже не раз доводилося викликати швидку для допомоги людям, які втрачали свідомість саме через те, що у кімнаті просто недостатньо кисню.
Так, поряд с Храмом є церква московського патріархату, але... Саме там у 2014 році отримали благословення озброєні бойовики та російськи терористи, які ставили собі за мету знищення української державності. Саме там й досі працює той самий священник, який освячував прапор неіснуючої республіки, ватажки якої й дотепер намагаються розколоти Україну.
Тому ми просимо підтримати рішення й виділити земельну ділянку для будівництва справжньої Української Церкви, куди кожен українець зможе прийти і почувати себе у безпеці, у заспокоєнні і помолитися разом зі своїми співвітчизниками.
Сподіваємося бути почутими. Нам усім потрібен мир та спокій. І саме Українська Автокефальна Православна Церков, мабуть одна з небагатьох в нашому місті, постійно молиться за цілісність, самостійність та добробут в Україні. Так дайте можливість зробити так, щоб туди змогли приходити будь-коли люди, які не тільки молитвою, але й власними добрими справами наближають нас до цієї миті.
Просимо відповісти на нашу заяву якомога швидше. Ці підписи під заявою – це лише маленька частина тих людей, які розуміють важливість такого рішення для нашого міста. Але нас буде набагато більше у залі, коли ви будете приймати рішення.
Слов’янську потрібна Українська Автокефальна Православна Церква.
І на даному етапі це в ваших руках.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Василенко Н.В.
м. Слов’янськ


Розглянувши Вашу петицію стосовно виділення земельної ділянки для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного, яка набрала 254 підписи з 250 необхідних, Слов’янська міська рада повідомляє наступне.
На пленарному засіданні сесії Слов’янської міської ради 27.06.2018 року був розглянутий проект рішення міської ради «Про надання земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПАРАФІЯ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА СЛОВ’ЯНСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ».
Зазначений проект рішення було підтримано більшістю депутатів міської ради і прийнято рішення №3-ХLVIII-7 від 27.06.2018 (копія додається), на підставі якого земельна ділянка площею 0,3488 га за адресою м.Слов’янськ, вул.Вчительська, 17 надана у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПАРАФІЯ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА СЛОВ’ЯНСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» для будівництва та обслуговування храму.
Таким чином, питання, яке ви порушили у Вашій петиції щодо надання земельної ділянки для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного Слов’янською міською радою вирішено позитивно.

Міський голова В.М.Лях

Додаток до рішення

Петицію підписали 260 осіб з 250 необхідних.

Показати