Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 143 громади!

Виділення земельної ділянки для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Ми, мешканці Слов’янська, просимо надати земельну ділянку для будівництва Храму Української Автокефальної Православної Церкви Андрія Первозванного.
В нашому місті вже є Храм цієї парафії, але він настільки маленький, що людям не вистачає місця стояти на службі навіть у звичайні дні, а про святкові й говорити не доводиться. Кожне свято перетворюється на жах для парафіян, які хочуть бути присутніми, але не можуть вистояти у маленькому приміщенні, бо там просто немає чим дихати. І все одно приходять. Вже не раз доводилося викликати швидку для допомоги людям, які втрачали свідомість саме через те, що у кімнаті просто недостатньо кисню.
Так, поряд с Храмом є церква московського патріархату, але... Саме там у 2014 році отримали благословення озброєні бойовики та російськи терористи, які ставили собі за мету знищення української державності. Саме там й досі працює той самий священник, який освячував прапор неіснуючої республіки, ватажки якої й дотепер намагаються розколоти Україну.
Тому ми просимо підтримати рішення й виділити земельну ділянку для будівництва справжньої Української Церкви, куди кожен українець зможе прийти і почувати себе у безпеці, у заспокоєнні і помолитися разом зі своїми співвітчизниками.
Сподіваємося бути почутими. Нам усім потрібен мир та спокій. І саме Українська Автокефальна Православна Церков, мабуть одна з небагатьох в нашому місті, постійно молиться за цілісність, самостійність та добробут в Україні. Так дайте можливість зробити так, щоб туди змогли приходити будь-коли люди, які не тільки молитвою, але й власними добрими справами наближають нас до цієї миті.
Просимо відповісти на нашу заяву якомога швидше. Ці підписи під заявою – це лише маленька частина тих людей, які розуміють важливість такого рішення для нашого міста. Але нас буде набагато більше у залі, коли ви будете приймати рішення.
Слов’янську потрібна Українська Автокефальна Православна Церква.
І на даному етапі це в ваших руках.
Автор:

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Станом на 20 червня петицію підписали 206 осіб з 250 необхідних.

Показати