Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

Оновити та модернізувати систему водопосточання.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Доброго дня, наполягаю на оновленні та модернізуванні системи водопостачання.

Система водопосточання у нашому місті у поганому стані, підтвердження тому, постійні прориви, руда вода з крана та останнім часом дуже часто, відсутність води взагалі.

До вирішення цього питання, пропоную долучити кваліфікованих інжинерів, там спроектувати систему водопостачання таким чином, щоб у випадку прориву на одній вулиці, непотрібно булу відключати пів, а то і весь мікрорайон.

Роботи проводити комплексно, по мікрорайонах. Щоб усі потрібні матеріали, були у наявності з надлишком, щоб уникнути затримок у роботі і дискомфорту від відсутності води для містян.

Також пропоную обладнати на початку кожного мікрорайону, станцію очищення води, так як нові труби, будут швидко псуватися, в наслідок того, що уся іржа та осад із старих труб, будуть осідати на нових. Передбачити, пряме постачання води, у разі несправності системи очищення.

У зв'язку з частими перебоями у роботі насосних станцій тому, що вони старі, побудувани поряд нові, запустити їх в експлуатацію, а старі вивести із експлуатації, або повністю замінити усі помплектуючі та залишити як резервні.

Я розумію, що на це потрібно достатньо велика кількість коштів та часу, а також, що у міста є інші потреби, пропуную видиляти певну кількість грошей, долучати благодійників, бізнес та інше. Для того, щоб виконати модернізацію максимально комплексно, якісно та швидко.

Дана електронна петиція відповідає вимогам ст.23 Закону України «Про звернення громадян» та не містить закликів, що можуть бути підставою для її відхилення.
Автор:

Дата створення:

Станом на 20 травня петицію підписали 231 особа з 250 необхідних.

Показати