Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 172 громади!

облаштувати світлофорним обє’ктом нерегульований пішохідний перехід через дорогу Івана Сірка 19/2, "Воля"- озеро "Чеха"

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Враховуючи що поряд знаходиться дитячий навчальний заклад "Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17",житлова зона "9-й мікрорайон" та одне із улюблених місць відпочинку місцевих жителів озеро Чеха "зона масового відпочинку".
Виникає необхідність в посиленні заходів безпеки на нерегульованому пішохідному переході через проїзджу частину Івана Сірка 19/2, "Воля"- озеро "Чеха", так як існує підвищена ймовірність появи дітей на проїзній частині та у зв’язку з великою інтенсивністю руху транспортних засобів.
-Прошу Олександра Лисенка розглянути питання в облаштуванні світлофорним обє’ктом нерегульованого пішохідного переходу через проїзджу частину Івана Сірка 19/2, "Воля"- озеро "Чеха" .
У разі неможливості встановлення " Світлофору" розглянути питання в облаштуванні нерегульованого пішохідного переходу пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах “лежачим поліцейським “.
- Долучити до розгляду даного питання відповідні служби та органи місцевого самоврядування.
Шановну громаду м. Суми прошу підтримати дану петицію.

З повагою житель м. Суми Разумовський С.В.
08.12.2018
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція, розміщена на порталі "Єдина система місцевих петицій", щодо облаштування світлофорним об'єктом нерегульованого пішохідного переходу через дорогу Івана Сірка 19/2, "Воля"-озеро "Чеха" розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що встановлення світлофорних об'єктів регламентується ДСТУ 4092-2002 "Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки", які є обов'язковими.
Відповідно до п. 7.10. вказаного Національного стандарту України "Транспортні світлофори типів 1, 2 і пішохідні світлофори треба встановлювати за наявності хоча б однієї із таких п'яти умов:
УМОВА 1. Протягом 8 год робочого дня середньогодинна інтенсивність руху транспортних засобів не менша ніж 480-900 од./год.
УМОВА 2. Протягом 8 год. робочого дня середньогодинна інтенсивність руху транспортних засобів не менша:
600 од./год (для доріг з розділовою смугою - 1000 од./год) головною дорогою в двох напрямках;
150 пішоходів переходять проїзну частину в одному найбільш завантаженому напрямку в кожну із тих же 8 год.
УМОВА 3. Існує проміжок часу в 1-ну годину, протягом якого виконується умова 2.
УМОВА 4. Умови 1 та 2 одночасно виконуються за кожним окремим нормативом не менше ніж на 80%.
УМОВА 5. За останні 12 місяців на перехресті скоєно не менше трьох дорожньо-транспортних пригод, яких можна було б запобігти за наявності світлофорної сигналізації (наприклад, зіткнення транспортних засобів, що рухаються з поперечних напрямків, наїзди транспортних засобів на пішоходів, що переходять дорогу, зіткнення між транспортними засобами, що рухаються в прямому напрямку та тих, що повертають ліворуч із зустрічного напрямку). До того ж умови 1 або 2 повинні виконуватись не менше ніж на 80%.
Слід зазначити, що на вказаному у Вашій петиції об'єкті, вищенаведені умови для встановлення світлофорного об'єкту не витримані, а тому через відсутність підстав неможливо улаштувати на нерегульованому пішохідному переході через дорогу Івана Сірка 19/2, "Воля"-озеро "Чеха" запропонований Вами технічний засіб організації дорожнього руху.
Щодо облаштування вказаної ділянки пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки типу "лежачий поліцейський" повідомляємо наступне. Відповідно до положень "Генерального плану м. Суми" вул. Івана Сірка віднесена до категорії "Магістральна вулиця районного значення", а згідно з п. 5.7. ДСТУ 4123:2006 "Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах", встановлення елементів примусового зниження швидкості на магістральних вулицях заборонене.
Додаток до рішення

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Показати