Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Перетворити брудні хащі центральної частини Сум на парки

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

В Сумах багато занедбаних територій, які дуже швидко, просто і майже безкоштовно можна перетворити на нормальні парки. Наприклад, незрозумілий ліс є вздовж озера Чеха зі сторони вулиці Івана Сірка та біля ТРЦ “Лавина”, майже теж саме від “харківського” мосту до вулиці Заливна та в інший бік до легкоатлетичного манежу. Ці непролазні хащі, як магніт, приваблюють тих, хто перетворює ці території на смітник і туалет.

Вирішити проблему дуже просто — потрібно зрізати зайві кущі і непотрібні молоді дерева, підстригти траву і бур'яни, як це було деінде зроблено в центральному парку. Це перетворить місця, де зручно пити настоянку глоду та справляти природні потреби, на місця, де приємно гуляти закоханим парам та сім'ям з дітьми. В масштабах міського бюджету це не буде дорого, а ефект для комфорту містян буде значним.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Андрію Анатолійовичу!
Ваша електронна петиція щодо створення нових парків та скверів в районі оз. Чеха та прибережно-захисної смуги р. Псел розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що з метою приведення зазначених у Вашій петиції територій до належного стану, у квітні поточного року комісією департаменту інфраструктури міста СМР заплановано провести їх огляд, визначити обсяги та вартість робіт по створенню в цих місцях екологічно чистих зон відпочинку.
Якщо Ви бажаєте прийняти участь у цих обстеженнях, то Ви можете звернутись в кабінет №299 департаменту інфраструктури міста СМР по вул. Горького, 21 (тел. 700-597; 066-892-21-05).
Додаток до рішення

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Показати