Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Встановити світлофор на вул. Петропавлівська (район шк.№2)

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Звертаюся до всіх батьків, діти яких щодня ходять страшною дорогою до школи №2, по вул. Петропавлівська, біля заводу Горобина. Моя дитина вже отримала стрес від такого пішохідного переходу, але дякувати Богу, що все обійшлося тільки переляком. 28.02.19 сталася аварія: на пішохідному перехресті ледь не збили дівчинку на очах у багатьох свідків. Моя дитина не перша, яка постраждала на цьому перехресті.
Моя пропозиція - встановити світлофор або "лежачого поліцейського" на перехресті по вул. Петропавлівська, біля заводу Горобина, шк. №2.
Хто, як не ми (батьки), повинні захищати своїх дітей від покалічення або, боюся навіть подумати, від смерті. Я закликаю вас не бути байдужими до цієї ситуації!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція, розміщена на порталі «Єдина система місцевих петицій» щодо встановлення світлофору або «лежачого поліцейського» на перехресті вул. Петропавлівська та вул. Богдана Хмельницького розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що встановлення світлофорних об’єктів регламентується ДСТУ 4092-2002 «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосування та вимоги безпеки», які є обов’язковими.
За інформацією управління патрульної поліції в Сумській області, нерегульований пішохідний перехід на вищезазначеному перехресті не є місцем концентрації дорожньо-транспортних пригод, а також, умови, передбачені п.7.10. вищевказаного Державного стандарту в зазначеному місці не виконуються. Тому через відсутність підстав неможливо улаштувати світлофорний об’єкт на перехресті вул. Петропавлівська та вул. Богдана Хмельницького.
Щодо облаштування вказаної ділянки пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки типу «лежачий поліцейський» повідомляємо наступне. Відповідно до положень «Генерального плану м. Суми» вул. Петропавлівська віднесена до магістральних вулиць районного значення, а згідно з п. 5.7. ДСТУ 4123:2006 «Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах», встановлення елементів примусового зниження швидкості на магістральних вулицях заборонене.
Додаток до рішення

Петицію підписали 252 особи з 250 необхідних.

Показати