Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

Підземний перехід на перехресті вул. Харківська та Героїв Сумщини.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Не зважаючи на капітальний ремонт 2016-2017рр., на який було витрачено 3,5 млн грн містян, перехід знов знаходиться в занедбаному стані та потопає у смітті.
Чому б не передати частину переходу в аренду підприємцям під магазини та майстерні, як це зроблено на перехресті вул. Харківської та СКД.
Це підтримає перехід у чистоті, створить нові робочі місця та збільшить відрахування до міської казни.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Підземний перехід на перехресті вул. Харківська та Героїв Сумщини», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1589), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають частину переходу на перехресті вул. Харківська та Героїв Сумщини передати в оренду підприємцям під магазини та майстерні.
Інформуємо, що в 2016 році за результатами засідання сесії Сумської міської ради вищезазначений підземний перехід було передано в користування та на баланс КП «Паркінг».
Додатково повідомляємо, що вищезазначене підприємство готове до співпраці із підприємцями і обговорення пропозицій щодо подальшого функціонування об’єкта, як це зроблено в переході на перехресті вул. Харківської та СКД.
Додаток до рішення

Петицію підписали 263 особи з 250 необхідних.

Показати