Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 183 громади!

Будівництво освітлення пішохідної доріжки від ТРЦ "Мануфактура" до будинків по вулицях Харківська, 6, секції 1-8, Прокоф’єва, Зеленко, СКД.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Шановний Олександре Миколайовичу! Шановні депутати міської ради! Звертаюсь до Вас з повторним проханням побудувати освітлення пішохідної доріжки, яка знаходиться біля ріки Псел і простягнулася від ТРЦ "Мануфактура" до будинків по вулиці Харківській, 6, секції 1-8. Також повторно констатую, що цією доріжкою користуються тисячі сум"ян, які щоденно рухаються від вулиці Харківської до житлових масивів вулиць Прокоф"єва, СКД, Зеленко, інших вулиць, та у зворотньому напрямку. Наголошую: рано вранці та вечорами небезпечно пересуватись у цілковитій темряві не тільки дітям та людям похилого віку, а й всім тисячам жителів цього мікрорайону. Свого часу на вулиці Фабричній існувало освітлення, а зараз залишилось 15 зламаних електроопор. Перпендикулярно пішохідній доріжці від ТП 99 до ТП 70 проходить кабельна лінія, яка переходить над Пслом повітряною лінією до міського парку, що говорить про можливість підключення освітлення колишньої вулиці Фабричної до одного з цих ТП.
Вирішіть цю проблему, і люди будуть дуже вдячні Вам!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція, розміщена на порталі «Єдина система місцевих петицій», щодо улаштування освітлення вздовж р. Псел від ТРЦ «Мануфактура» до будинків по вул. Харківська, 6, секції 1-8, Прокоф’єва, Зеленко, СКД, розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що видатками бюджету на поточний рік передбачені кошти у сумі 1,026 млн. грн. на Капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення від ТЦ «Мануфактура» до пішохідного мосту по вул. Прокоф’єва. У лютому поточного року департаментом укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації по зазначеному об’єкту з терміном виконання до 10.05.2019 року.
Після отримання відповідного проекту та проведення його комплексної експертизи буде розпочато процедуру публічної закупівлі на виконання будівельно-монтажних робіт.
Додаток до рішення

Петицію підписали 270 осіб з 250 необхідних.

Показати