Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Зобов'язати водіїв маршруток зупинятися на кожній зупинці без вимоги

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Проблема відсутності належного обслуговування пасажирів сумськими перевізниками (зокрема тих, хто зійснює перевезення маршрутками) залишається невирішеною. Пасажири і надалі мусять "ловити" маршрутки жестами або кричати на весь салон із вимогою зупинитися на наступній зупинці.
Водії ж, у свою чергу, постійно "недочули, недобачили, недозрозуміли", де їх попросили, по суті, виконати свої обов'язки.

Головною проблемою є те, що побачити номер потрібної маршрутки можуть далеко не усі пасажири, через часткові проблеми із зором, а у вечірній час це зробити НЕМОЖЛИВО навіть людям зі стовідсотковим зором через світло фар. Через це пасажирам доводиться пропускати декілька потібних маршруток.

У маршрутці пасажири нерідко не виходять на потрібній їм зупинці, через те, що водій не почув їхню вимогу. Або ще гірше - водії зупиняються вже проїхавши зупинку, тим самим порушуючи правила дорожнього руху.

Усі зазначені явища викликають обурення з боку і пасажирів, і водіїв, а також приносять масу проблем через те, що люди запізнюються на роботу, поїзд тощо.

У зв'язку з цим прошу підтримати цю петицію та прийняти наступні рішення:
1) зобов'язати усіх перевізників м. Суми здійснювати посадку/висадку пасажирів на кожній зупинці, передбаченій маршрутом, в незалежності від того, чи вимагають цього пасажири;
2) зобов'язати компетентні органи здійснювти контроль за дотриманням цього рішення.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 27 травня петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Показати