Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Дитячий майданчик по вулиці Героїв Крут бцд. 16-22

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Повторно хочу звернутись до керівника міста та депутатського складу міської ради. В 2015 році за програмою “Євродвір” було оновлено проїзджу частину та пішохідні доріжки в дворі, який утворюють будинки №№16,18,20 та 22 вул. Героїв Крут. Але на цьому “оновлення” і закінчилось.
На теперішній час, як і завжди, дитячий майданчик, який розташований в вищезазначеному дворі, з моменту ввдення будинків в експлуатацію в 1989 році, жодного разу не оновлювався, не ремонтувались дитячі гойдалки, тощо.
На теперішній час майже всі вони становлять небезпеку для дітей, які проводять свій час там, бо вони всі зроблені з металу та мають не зрозумілу архітертуру та призначення, деякі з них наскрізь ржаві.
В 2016 році батьки за власний кошт облаштували пісочницю та заповнили її піском та зробили лавку.
У липні 2017 року було створено електронну петицію з вказаного питання, але стан справ не рушив з місця. Депутат, який відповідальний за цей район самоусунувся від наявної проблеми, хоча в 2018 році було надано відомості з підписами мешканців вказаних будинків (майже 90%) про оздоблення майданчика.
В 2017 році приїздила знімальна група "АТВ" зробила репортаж та теж самоусунулась від контролю за вказаною проблемою.
В звязку з аварійним станом та небезпекою, що становлять окремі елементи дитячого майданчика вимагаємо негайно знайти грошові кошти та демонтувати небезпечні елементи майданчика та на їх місці встановити сучасний дитячий майданчик.

Автор:

Дата створення:

Станом на 18 серпня петицію підписали 74 особи з 250 необхідних.

Показати