Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Створити комунальний автобусний маршрут Аеропорт-Добровільна

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Я пропоную створити комунальний автобусний маршрут Аеропорт-Добровільна. Цей маршрут працював в робочі та вихідні дні с 5:00-23:00. На ньому мінімум 4 машини.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Створити комунальний автобусний маршрут Аеропорт - Добровільна» інформуємо про наступне.
Повідомляємо, що дане питання врегульоване рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м.Суми » (зі змінами), яким визначено перелік автобусних маршрутів. Даним рішенням передбачено автобусний маршрут № 53 «Добровільна - Аеропорт».
Слід зауважити, що схема руху міського пасажирського транспорту ґрунтується на результатах вивчення пасажиропотоків в міському сполученні та із врахуванням пропозицій та зауважень фізичних та юридичних осіб. Існуюча схема руху міського пасажирського транспорту поєднує в собі такі важливі складові процесу перевезень як безпека перевезень та економічна обґрунтованість. Розробка існуючої схеми пасажирських перевезень по м.Суми була проведена за допомогою програмного продукту VISUM, який дає можливість розраховувати кількісні показники роботи міського громадського транспорту та показники якості обслуговування пасажирів. Тобто, затверджені міські маршрути в повному обсязі відповідають вимогам діючих нормативно-правових актів, потребам перевізників та пасажирів.
Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства.

Додаток до рішення

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Показати