Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 183 громади!

Створення програми " Теплі квартири" для мешканців Курського мікрорайону , яких помешкання опалюється котельнею Північного промвузла

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Мешканці житлових будинків №71,77А,77Б,81А,81Б,81В,,85,87,89,91 по вул. Ковпака прожили опалювальний період 2018-2019 років з перебоями в наданні ополення.
По-перше : включення відбулося із запізненням; по-друге: п'ять разів зупиняли опалення у зв'язку з поривами з внутрішньо-дворових мереж.
Попереду очікуємо опалювальний період 2019-2020 років з тривогою,так як спостерігали методи виконання робіт та жахливий стан мереж.
Ми розуміємо, що для реконструкції необхідні мільярди гривень,яких немає ні в бюджеті міста, ні в бюджеті держави. В зв'язку з цим просимо керівників міста та депутатів всіх рівнів допомогти мешканцям перелічених будинків вирішити проблему безперебійного та якісного опалення помешкань.
Пропонуємо створити програму "Теплі квартири" , яка б передбачала фінансування проекту та газового трубопроводу за рахунок бюджету , а мешканцям надати право на кредитування устаткування індивідуального опалення.Вважаємо,що немає іншого методу в отриманні якісного опалення квартир.
Мешканці зазделегідь вдячні за порузуміння в данному питанні та підтримку.
Маємо надію , що спільними зусиллямипроблема буде вирішена.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 21 жовтня петицію підписали 264 особи з 250 необхідних.

Показати