Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Ремонт під’їзних шляхів з вулиці Прокоф’єва(від перехрестя Прокоф’єва - Зеленко) до будинків по вулиці Харківська, 6, секції 1-8.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Шановний Олександре Миколайовичу! Шановні депутати міської ради! Висловлюємо Вам щиру вдячність за виконання електронної петиції, яка стосувалася будівництва освітлення пішохідної доріжки понад річкою Псел - від ТРЦ "Мануфактура" до будинків по вулиці Харківській, 6, секції 1-8 аж до пішохідного мосту біля легкоатлетичного манежу. Розуміючи те, що бюджет міста не безрозмірний, а також враховуючи те, що Ви це можете вирішити за рахунок резервного фонду або позабюджетних надходжень, звертаюсь до Вас від вдячних жителів міста з проханням провести ремонтні роботи під’їзних шляхів з вулиці Прокоф’єва (від перехрестя Прокоф’єва - Зеленко) до будинків по вулиці Харківській, 6, секції 1-8. Саме ними користуються водії(та їхні сім’ї!) близько десяти багатоповерхівок, трьох автостоянок, пішоходи, платники податків до бюджету міста та відвідувачі двох поштових відділень, багатьох магазинів, навчального центру, учні загальноосвітньої школи, гості нашого міста. Під час дощів, по вибоїнах і калюжах всі вони пересуваються, згадуючи всіх тих, хто причетний до облаштування дворів, тротуарів і тих же під’їзних шляхів.
Вирішіть цю проблему, і люди знову будуть дуже вдячні Вам!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції "Ремонт під’їзних шляхів з вулиці Прокоф’єва(від перехрестя Прокоф’єва - Зеленко) до будинків по вулиці Харківська, 6, секції 1-8", розміщеної на веб-порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2041), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають провести ремонт дороги від перехрестя Прокоф’єва - Зеленко до будинків по вулиці Харківська, 6, секції 1-8.
Повідомляємо, що роботи з ремонту вищезазначеної ділянки дороги носять капітальний характер та потребують комплексного підходу. Для можливості їх виконання необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування із міського бюджету.
Міським бюджетом на 2019 рік, на жаль, не передбачені кошти на виконання вказаних робіт. Також, повідомляємо, що за інформацією департаменту фінансів, економіки та інвестицій СМР, станом на 25.10.2019 сума недовиконання надходжень до загального фонду міського бюджету пропорційно 1/12 становить 119,7 млн. грн. (-7,9%).
Таким чином, на теперішній час неможливо передбачити додаткові кошти в міському бюджеті на виконання заходів, передбачених Вашим зверненням.
Додаток до рішення

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Показати