Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Требуется ремонт дороги на ул. Героев Крут от АТБ и во дворах домов 76, 78, 80а, 80б

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Из года в год люди ждут, когда же отремонтируют дорогу и дворы в этих четырех домах, начиная от въезда от АТБ (между домом на Героев Крут 72 и 76). Во дворе Героев Крут домов №76, №78, №80а, №80б требуется плиточный ремонт, так как покрытие и асфальт ложился еще в 90х годах, а сейчас просто все в убогом состоянии, заехать во двор на машине можно только с одной стороны и то яма на яме, с другой, если идет дождь стоит просто большущая лужа и грязь, там просто только на "танке" реально проедут!!!
Просьба, рассмотреть и принять решение отремонтировать дворы и дороги, как можно быстрее, все видят, что делаются дороги в городе, но как мы видим, не известно сколько времени еще пройдет пока сделают наконец дорогу в этом месте!!!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції "Требуется ремонт дороги на ул. Героев Крут от АТБ и во дворах домов 76, 78, 80а, 80б", розміщеної на веб-порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2045), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають провести ремонт дороги по вул. Героїв Крут від магазину АТБ та у дворі житлових будинків №№ 76, 78, 80а, 80б.
Інформуємо, що в міському бюджеті на поточний рік не передбачені видатки на виконання даних робіт.
Разом з тим зазначаємо, що вирішення питання ремонту прибудинкових територій проводиться виключно в межах програми "Євродвір" та належить до компетенції управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, як головного розпорядника бюджетних коштів по капітальному ремонту прибудинкових доріг.
З огляду на вищевикладене, відповідно до наданої інформації вищезазначеного управління повідомляємо, що при плануванні бюджету на 2020 рік ремонт дороги по вул. Героїв Крут від магазину АТБ та у дворі житлових будинків №№ 76, 78, 80а, 80б буде включено до проекту титульного списку з подальшим винесенням його на розгляд депутатського корпусу Сумської міської ради.
Додаток до рішення

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Показати