Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Прибрати бюрократичні перешкоди при ВИДАЛЕННІ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ МІСТА.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Шановний Олександре Миколайовичу!

Згідно рішення сесії Сумської міської ради від 26 грудня 2014 року № 3853 – МР «Про затвердження Правил благоустрою міста Суми», до повноважень міської ради у сфері благоустрою належить:
…Управління зеленим господарством міста здійснюється відповідними структурними підрозділами виконавчої влади, на які покладаються функції:
- контролю за станом експлуатації та утримання об'єктів зеленого господарства, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, в межах території міста;
- обстеження зелених насаджень для оформлення ордерів на проведення санітарних вирубок, видалення сухостійних, пошкоджених хворобами та шкідниками дерев та кущів, вирубки дерев, чагарників на ділянках, відведених під нове будівництво, реконструкцію та інше;
- підготовці або перевірці матеріалів для оформлення дозволів на видалення (вирубку) зелених насаджень або окремих дерев та чагарників, знесення газонів, квітників на замовлення власників цих насаджень ….
Також, звертаємо Вашу увагу на Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та наказ №105 «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» від 10.04.2006 р., які вказують на необхідність видалення сухостійних чи аварійних дерев, які можуть нанести шкоду здоров’ю чи майну мешканців нашого міста.
На наші звернення до Департаменту інфраструктури міста Суми, отримується відповідь, про усне розпорядження міського голови стосовно заборони видалення дерев по м.Суми, або видалення буде проводитись за його особистою вказівкою чи профільного заступника – Журби О.І..
Нам відомо, що спеціалістами департаменту інфраструктури міста Суми підготовлені дозвільні документи на проведення робіт по видаленню аварійних дерев та передані заступнику міського голови Журбі О.І., тому просимо Вас прискорити погодження відповідних дозвільних документів, та розпочати роботи, за адресами: вул. Роменська та Роменський мікрорайон, вул.. Харківська, вул. С.Табали, 9-12 мкр, вул.. СКД, та інші.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно «Правил благоустрою міста Суми», учасниками правовідносин у питаннях благоустрою є керівники та інші посадові особи, уповноважені здійснювати контроль за станом благоустрою.
Також звертаємо увагу на те, що ЗАТЯГУВАННЯ ПОВ’ЯЗАНЕ З ВИДАЛЕННЯМ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ, МОЖЕ НЕСТИ ЗА СОБОЮ ШКОДУ ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА ПОШКОДЖЕННЯ ЇХ МАЙНА.
Автор:

Дата створення:

Станом на 29 березня петицію підписали 44 особи з 250 необхідних.

Показати