Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Створити транспортну мережу велодоріжок!

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Звертаюся до вас із проханням,аби зробити наше місто більш пристосованим для велосипедистів та посприяти покращенню екологічної ситуації,створивши повноцінну мережу велодоріжок!У цьому проекті я бачу тільки одні плюси!Реалізація цієї ідеї допоже людям пересісти на екологічний транспорт(що зараз дуже популярно у Європі).У нашому місті досить багато людей,які люблять активно проводити свій час,але через відсутність велодоріжок, вимушені відмовляти собі у цьому задоволенні або ж на свій ризик їдуть прямо по проїзній частині.Приділивши увагу цій ідеї,можна посприяти зменшенню автомобільних вихлопів,що створюють парниковий ефект, у результаті якого, ми маємо різкий стрибок температур(що і зраз помітно,бо +2 взимку-це не є нормально) Давайте розпочнемо зміни на краще зі свого міста!Буду дуже вдячна ,якщо ви не тільки розглянете,а й реалізуєте цей проект!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції "Створити транспортну мережу велодоріжок!", розміщеної на веб-порталі "Єдина система місцевих петицій" (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2173), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці пропонують зробити місто Суми більш пристосованим для велосипедистів шляхом створення повноцінної мережі велодоріжок.
Повідомляємо, що в рамках Комплексної цільової програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на замовлення Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради за період 2017-2018 рр. в межах виділеного фінансування було виконано роботи по капітальному ремонту тротуарів з улаштуванням велодоріжок.
Разом з тим, на жаль, необхідно зазначити, що інфраструктура для руху велосипедистів у місті Суми практично відсутня. Загальна протяжність обладнаних велосипедних доріжок складає 5,65 км.
Додатково повідомляємо, що у місті функціонує ряд громадських організацій, що популяризують розвиток велосипедного руху. Так, ГО "Федерація велосипедного спорту Сумської області" разом з любителями велосипедного спорту на початку 2020 року було подано електронну петицію "Створення велосипедної траси у парку "Казка". Вказану петицію підписало 290 осіб з 250 необхідних.
Відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2019 №6248-МР "Про бюджет Сумської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік" для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради передбачені видатки на Реконструкцію дитячого парку "Казка" в м. Суми (ескізний проєкт). Під час виконання вищезазначених робіт Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради спільно з проєктною організацією буде розглянуто пропозицію зі створення велосипедної траси в дитячому парку "Казка"
Додаток до рішення

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Показати