Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Легалізація службової розвозки КП «Електроавтотранс» як нічний громадський транспорт

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Пропоную легалізувати службову розвозку транспортом КП «Електроавтотранс» як нічний громадський транспорт з придбанням білетів пасажирами та оприлюднити графік рейсів у нічний час. Це не тільки дозволить суттєво підвищити якість послуг підприємства при мінімальних витратах, але й дозволить дослідити пасажиропотік у нічний час задля подальшого розвитку громадського транспорту в місті. У Харкові це вже зробили (http://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-kharkovi-troleybusi-i-tramvai-khoditimut-i-vnochi-32964.html), а чим ми гірше?
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шаванов Андрій Сергійович
a_shavanov@yahoo.com

За результатами розгляду електронної петиції «Легалізація службової розвозки КП СМР «Електроавтотранс» як нічний громадський транспорт» повідомляємо наступне.

До розгляду петиції було залучено спеціалістів відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг СМР та КП СМР «Електроавтотранс».

Згідно з п. 4.2 Положення про робочий час і час відпочинку водіїв трамвая та тролейбуса, затвердженого наказом Мінінфраструктури України від 15.09.2014 № 444, тривалість робочої зміни може бути не більше десяти годин.

Відтак, для закриття наряду, в КП СМР «Електроавтотранс» повинно налічуватись 110-115 водіїв тролейбусів, проте, на сьогоднішній день на підприємстві працює всього 87 водіїв, з яких на службовій розвозці працює 3 водія нічної зміни.

Через недостатню кількість водіїв тролейбусів, а також в зв’язку з тим, що працівники підприємства мешкають в різних районах міста і починають та закінчують свої наряди у різний час, наразі не є можливим розробити чіткий графік та схеми руху тролейбусів під час службової розвозки, саме тому керівництвом КП СМР «Електроавтотранс» було розроблено розривний графік для службової розвозки працівників підприємства у нічний час починаючи з 18:00 – 22:00 – 3:50 – 9:00. Тобто, підприємство, на сьогоднішній день не в змозі забезпечити безперешкодний рух тролейбусів в нічний час за розкладом та без порушень чинного законодавства України.

Додатково повідомляємо, що керівництво підприємства активно працює над проектом створення та відкриття навчального класу з підготовки водіїв тролейбусів та лише за достатньої їх кількості стане можливим легалізація службової розвозки як нічний громадський транспорт та опублікування чітких графіків та схем руху.
Додаток до рішення

Петицію підписали 271 особа з 250 необхідних.

Показати