Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Вместо реконструкции "Романтики" ремонт и модернизация ДК имени Фрунзе

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Слышал о возможном выделении из городского и областного бюджетов в 2017 году более 30 млн. грн. на реставрацию здания "Романтики".
Слышал что правление СМПО им.Фрунзе обращалось к руководству г.Сумы с предложением передать на баланс города здание ДК им. Фрунзе.
Предлагаю принять на баланс города здание ДК ( Если такое предложение еще в силе ) и средства запланированные для ремонт здания "Романтики" направить на ремонт ДК им Фрунзе. Это реальный действующий молодежный центр, а не полуразвалиное здание , успех реставрации которого под большим вопросом.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Романову Г.О.
romano_sumy@mail.ru

Електронна петиція, розміщена на порталі «Єдина система місцевих петицій» щодо ремонту та модернізації БК ім. Фрунзе замість реконструкції «Романтики» у місті Суми, в межах повноважень управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради опрацьована.

Повідомляємо, що управлінням розробляється відповідний проект рішення виконавчого комітету «Про здійснення капітального ремонту та модернізації Будинку культури ім. Фрунзе», який буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради у порядку, визначеному чинним законодавством.

Сумський міський голова О.М. Лисенко
Додаток до рішення

Петицію підписали 334 особи з 250 необхідних.

Показати