Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Туалети в дитячому парку "Казка" та парку ім. Кожедуба

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Хочеться звернути увагу на стан парків в нашому місті ,де зазвичай, відпочиваючи, проводять багато часу дорослі з дітьми, а саме парк "Казка" та ім. Кожедуба. Можна й не говорити, про те, що більшість каруселей мають жахливий вигляд -перефарбовані безліч раз, з проіржавлими механізмами, т.д., які треба вже давно списати за строком використання. Розумію, що коштів на придбання нових немає. Найбільше мене обурює відсутність НОРМАЛЬНОГО туалету в цих зонах відпочинку, бо ті, які є в наявності зовсім не придатні для застосування, і більшість людей виконуюь свої життеві потреби серед навколишніх зелених насаджень, а це, вибачте, немає естетичного вигляду.
Суть даної петиції зовсім проста-прохання поставити по декілька біотуалетів та зробити капітальний ремонт тих що є. Підтримавши цю петицію, ви подбаєте про свій гарний відбочинок, чистоту та благоустрій міста.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію, яка розмішена на порталі «Єдина система місцевих петицій» щодо встановлення та ремонту туалетів у дитячому парку «Казка» та міському парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба, повідомляємо наступне.
У 2016 році за кошти міського бюджету у дитячому парку «Казка» було проведено капітальний ремонт туалетів і від відвідувачів цього парку нарікань на їх роботу у поточному році не було.
Також повідомляємо Вас, що відповідно до розробленої програми розвитку міського парку ім. І.М. Кожедуба, у 2017 році планується розробити його проект реконструкції та оновлення. В цьому проекті передбачається і проведення робіт з встановлення нових туалетів на території міського парку.
Додаток до рішення

Петицію підписали 278 осіб з 250 необхідних.

Показати