Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Обов'язкова реєстрація тварин для зменшення та регулювання чисельності бездомних тварин.

ІНШІ

Шановні сумчани , гості міста і люди не байдужі до проблеми бездомних тварин! Просимо Вас підтримати цю петицію як перший і вагомий крок в регулюванні чисельності бездомних тварин гуманним способом який з успіхом використовується як у багатьох країнах світу та і у нас в Україні.
Пропонуємо ввести обов'язкову реєстрацію тварин на платформі міжнародного ресурсу animal-id.info ( https://animal-id.info/ua/ ) .
Що це дає :
Муніципальні програми ідентифікації та реєстрації тварин

На базі платформи animal-id.info створюються міські реєстри з метою:

- моніторингу та обліку кількості тварин у місті
- зменшення чисельності безпритульних тварин
- швидкого повернення тварин, що загубилися
- підтримки громадських ініціатив щодо захисту тварин
- контролю за здійсненням вакцинації тварин (зокрема від сказу)
- покращення санітарно - епідеміологічної ситуації в місті
- та інших дії, спрямованих на розвиток комфортного співіснування тварин та місцевих мешканців.

Ця система з успiхом вже впроваджена i працює в таких мiстах України як : Київ, Рівне, Львів, Бердянськ, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Житомир, Кривий ріг, Чернігів і інші.
Відповідно до рекомендацій ICAM, початковим етапом будь-яких проектів, спрямованих на забезпечення благополуччя бездомних тварин, являється підрахунок їх чисельності.Реальна картина дозволить належним чином оцінити ситуацію, розробити стратегію і знайти оптимальні способи гуманного рішення проблеми, врахувати загрози і спрогнозувати результати. На основі методики WSPA було розроблене унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке істотно спрощує роботу волонтерів і координаторів. За допомогою мобільного застосування волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з gps міткою її перебування і додати візуальний опис.(animal-id.info).

Та обов'язкове введення жетонів для ідентифікації тварин з попередньо погодженою унікальною нумерацією. На кожному жетоні має бути чітко прописаний його унікальний порядковий номер та посилання на ресурс animal-id.info.

Необхідно пам'ятати, що про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.
Махатма Ганді
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо обов’язкової реєстрації тварин в м. Суми та інших питань, опрацьована департаментом інфраструктури міста СМР.
Інформуємо Вас, що розділом 4 Правил утримання тварин в м. Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 19.08.2015 № 4734-МР визначений порядок реєстрації та ідентифікації тварин в м. Суми. Крім цього, в п. 5.1. Р.5 цих Правил встановлена обов’язковість реєстрації (перереєстрації) домашніх тварин віком від 2-х місяців і старше.
Також повідомляємо, що у вересні поточного року КП «Центр поводження з тваринами» СМР та волонтерами Сумського товариства захисту тварин, відповідно до рекомендацій ISAM на основі методики WSPA був проведений підрахунок безпритульних та бездоглядних тварин в м. Суми.
З результатами цього заходу Ви можете ознайомитися в КП «Центр поводження з тваринами в м. Суми».
Додаток до рішення

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Показати