Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Про забезпечення комунальних установ та органів місцевого самоврядування номерами популярних серед жителів міста мобільних операторів

ІНШІ


Переважна більшість Тернополян відмовилася або активно відмовляється від використання стаціонарних телефонів, чого не можна сказати про комунальні установи та органи місцевого самоврядування. Часто коли потрібно зателефонувати у вищезгадані установи жителі користуються мобільними телефонами, що викликає великі незручності та витрати, оскільки при дзвінку на один номер вас переадресують до іншого і так декілька разів або попросять побути на лінії аж поки у вас не закінчаться кошти на мобільному рахунку.
Отже, для забезпечення потреб жителів міста, що є вимогою часу, слід забезпечити комунальні установи та органи місцевого самоврядування номерами поширених мобільних операторів (Київстар, МТС).
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію "Про забезпечення комунальних установ та органів місцевого самоврядування номерами популярних серед жителів міста мобільних операторів" повідомляємо:
Тернопільською міською радою в контексті е-урядування заплановано забезпеченнямобільним зв'язком виконавчі органи міської ради.
Додаток до рішення

Станом на 22 лютого петицію підписали 41 особа з 300 необхідних.

Показати