Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 192 громади!

Обладнання дитячих садочків системою відеоспостереження.

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Враховуючи нестабільну ситуацію в країні, для запобігання протиправних дій та зниження ризику терористичних загроз, доцільно забезпечити дитячі садочки камерами відеоспостереження. Такий захід є поширеним у всіх цивілізованих країнах, дає змогу батькам відчувати, що діти в безпечному середовищі, вирішувати конфлікти і захищати права, інтереси дітей та працівників дитячих садків.
Оскільки у м. Вінниця, вже працюють над такою ініціативою і, невдовзі, всі садки будуть обладнані відеокамерами, просимо звернути особливу увагу на це питання, адже воно доцільне для усіх міст.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради розглянуто електронну петицію «Обладнання дитячих садочків системою відеоспостереження».
Конституція України чітко визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте життя та недопустимим є збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.
Встановлення засобів відеоспостереження допускається тільки в публічних місцях за умови згоди на відеоспостереження.
Управління освіти і науки розгляне можливість встановлення камер відеоспостереження у дошкільних закладах міста і надасть пропозиції до проекту бюджету на 2020 рік.
Окрім того повідомляємо, що заклади дошкільної освіти міста забезпечені системою тривожної сигналізації.

Додаток до рішення

Станом на 19 січня петицію підписали 177 осіб з 300 необхідних.

Показати