Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Транслювати нові фільми в кінотеатрах англійською мовою

ІНШІ

В Тернополі навчаються декілька тисяч студентів, які спілкуються англійською мовою, проте, не мають можливості дивитись нові фільми в кінотеатрах, оскільки трансляція виключно українською.
Тернопіль позиціонує себе як місто молоді та студентства. Багато молодих людей знають або вивчають англійську мову і їм було б корисно дивитись фільми мовою оригіналу.
Просимо підтримати цю ініціативу!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Сердар Мерт МехметВашу електронну петицію від 28.05.2016р. на тему: «Транслювати нові фільми в кінотеатрах англійською мовою» розглянуто.
На сьогоднішній день, нові кінострічки виходять на цифрових носіях, що не дає змоги демонструвати їх в КП «Палац Кіно» ТМР через відсутність сучасної технології та тривалого перезапису дистрибю’терами фільму з цифрового формату на диск.
Проте, комунальне підприємство, за попереднім замовленням, може запропонувати для перегляду англійською мовою наступні фільми, а саме:
Пікселі;
Стажер;
Еверест;
Суддя;
Легенда Гю Гласса;
Проти шторму;
Хтивий дідусь;
Старперці (Останнє похмілля у Вегасі);
Дедпул;
Месники: Ера Альтрона;
Світ Юрського періоду;
Шафер на прокат;
Захисники Галактики.
Враховуючи вищенаведене, Вам необхідно звернутись в КП «Палац Кіно», за адресою вул.І.Франка, 8 для попереднього узгодження кіносеансів (директор - Хоміцька Тетяна Ярославівна)

Заступник міського голови Л.О.Бицюра


Смик Олександр Іванович 420672
Хоміцька Тетяна Ярославівна
Додаток до рішення

Петицію підписали 257 осіб з 300 необхідних.

Показати