Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 143 громади!

ППобудова на "млині" парку Топільче мініГЕС для освітлення території парку !

ІНШІ

В даний момент "млин" парку "Топільче" нагадує ВЛАДУ УКРАЇНИ В ЦІЛОМУ - де вода то ЧАС пливе -ІДЕ, А "МЛИН" НЕ КРУТИТЬ...

Прошу місцеву владу задуматись над пропозицією побудова на "млині" парку Топільче мініГЕС для як освітлення території парку, так і для урізноманітнення території парку у туристичній привабливості !!! ...

Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Грабарчуку І. Й.


Шановний Іване Йосиповичу!

Вашу електрону петицію від 13.06.2016 року щодо будівництва мініГЕС на «млині» у парку «Топільче» в м. Тернополі парку для освітлення території, яка на даний час зібрала 252 підпис «за»,розглянуто.
Повідомляємо, що згідно інформації відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради земельна ділянка, на якій розміщена декоративна споруда «млин», знаходиться в межах території парку «Топільче» і перебуває в постійному користуванні управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради.
Можливість будівництва мініГЕС на зазначеній території пропонується розглядати відповідно до Плану зонування території міста Тернополя та вимог містобудівної документації.
Відповідно до інформації управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради згідно з містобудівною документацією, а саме Плану зонування території м. Тернопіль, земельна ділянка на якій розміщена вищевказана споруда, відноситься до рекреаційної зони активного відпочинку (Р-2) та дана територія визначена для виконання активних рекреаційних функцій, до яких належать міські території загального користування з відповідними об'єктами для активного відпочинку населення.
Враховуючи вищенаведене інформуємо, що будівництво мініГЕС для освітлення території парку «Топільче» в м. Тернополі не передбачено.


Заступник міського голови В.В.СтемковськийЛесів М. Ф. 52 58 48
Бесага В.Й 40 41 45
Кібляр В. Л. 40 41 54

Додаток до рішення

Петицію підписали 253 особи з 300 необхідних.

Показати