Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Відновлення ресторану-кафе "Поплавок" на березі Тернопільського озера

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

У 50-х роках однією із перших споруд на Тернопільському ставі був маленький ресторанчик-кафе "Поплавок", що розташовувався на береговій лінії біля самої води, а над водою від нього була велика дубова тераса.
Сьогодні мало хто знає про це, в минулому, улюблене місце відпочинку мешканців міста, на озері влітку, лише декілька фотографій можна знайти в інтернеті...
Поряд із "Поплавком" офіційно працював перший пляж у Тернополі - "Ближній пляж".
На сьогоднішній день місце стоїть закинутим, але від ресторану залишилася будівля, яка стоїть пусткою та потребує ремонту. Точна адреса розташування невідома, але споруда і ця територія знаходиться на протилежному березі озера, неподалік ресторану "Хутір", там полюбляє збиратися молодь, а також є невелика площадка, де активно паркують автомобілі.
Пропоную прикласти всіх зусиль для відновлення закладу харчування та відпочинку в оригінальному вигляді, відповідно історичного плану, адже архітектурно приміщення колишнього ресторану має історичну цінність періоду 50-х років минулого століття, було збудовано в стилі сталінського ампіру. Також закликаю унеможливити будівництво будь-якого іншого об'єкту (за виглядом/планом/масштабом/призначенням) на цьому місці.
Окрім цього, також відновити пляж поблизу, адже там дуже вдале місце для розташування подібного відпочинку та розваг.
Автор:

Дата створення:

Станом на 23 лютого петицію підписали 76 осіб з 300 необхідних.

Показати