Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 145 громад!

Забезпечити чистоту доріг (хоча б в центрі міста)

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на зараз всі дороги після кожного дощу чи снігу перетворюються в болотну кашу. Не будемо зараз обговорювати якість самих доріг (мабуть найгірші в Україні, ями по коліно), це інша тема.

Болото на дорозі не береться просто так, це звичайна земля, яка через опади опиняється на дорозі і розноситься автомобілями на інші дороги.

Рішення дуже просте: створіть групу, яка буде займатись ремонтом бордюрного каменю (так, бордюри потрібні для чистоти, а не щоб мажори не виїжджали на газон), щоб там не було щілин, і щоб рівень землі по іншу сторону був на 1-2см нижчий.

Також потрібно в більшості мість зробити висоту бордюрів нижчою, не більше 10см, так як відчинити двері на припаркованому сучасному автомобілі страшно а часто неможливо. Це реальна проблема і дискомфорт. Машина брудна через 10хв після мийки, і двері та бампера страждають під час парковки.

Чистота та акуратність автомобілів також впливають на вигляд і позитивне враження про місто. А чистота автомобілів - чистота одягу та охайний вигляд мешканців.

Хочемо бути ближче до Європи? Зробіть ці прості речі
Автор:

Дата створення:

Станом на 22 червня петицію підписали 49 осіб з 300 необхідних.

Показати